Beylikdüzü Çiğ Köfte Tabelası, Çiğ köfte satışı yapan firmalar ülkemizde son yıllarda büyük artış gösterdi. Küçük ve şirin bir çiğ köfteci açarak sizler de kazanç elde etmeyi ve kendi işinizin patronu olmayı hayal edebilirsiniz. Ülkemizde birçok büyük markayla çalışan firmalar dikkat çekiciliğiyle ön plana çıkmaya çalışırlar. Özellikle İstanbul gibi yerlerde bakkal gibi çiğ köfte satışı yapan yerler çok sayıdadır.

Beylikdüzü çiğ köfte tabelası üretimi yapan firmamız sizlerin de ihtiyacına uygun bir üretim gerçekleştirebilir. Her ölçüde ve farklı özelliklerde üretilen tabelalar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yapıdadır. Satın aldığınız tabelalar kısa süre içinde üretilerek sizlere teslim edilir. Çiğ köftede genelde yeşil renk tercih edilir. Saflığı ve temizliği temsil eden bu renk insanların dikkatini çiğ köfteci olarak çeker hale gelmiştir.

Beylikdüzü Çiğ Köfte Tabelası Siparişi

Beylikdüzünde çiğ köfteci açtıysanız işin en önemli boyutlarından biri tabeladır. Tabelanız ne kadar dikkat çekiciyse o kadar fazla müşteriyi kendinize çekebilirsiniz. Hala en geleneksel ve etkili reklam araçları tabelalardır.

Firmanızın değerini ortaya koyacak tabelaları hemen bizlere sipariş edebilirsiniz. Beylikdüzü çiğ köfte tabelası siparişi verdiğinizde öncelikle tasarım ekibimiz sürece dahil olur. İstediğinize uygun bir tabela tasarlanır ve size sunularak onayınız alınır. Sizler onay verdikten sonra tabelanın üretim aşamasına geçilir. Kısa süre içinde üretim aşamasını tamamlayan tabelalar ekiplerimiz tarafından belirttiğiniz yerlere montajlanır. Montaj sürecinde de bünyemizde görev yapan özel montaj elemanları görev almaktadır.

Beylikdüzü Çiğ Köfte Tabelası Fiyatları

Beylikdüzü ve çevresinde verdiğimiz çiğ köfte tabelası hizmetinde en çok merak edilen konulardan biri fiyatlardır. Tabela fiyatlarını belirleyen ana etmen ölçülerdir. Öncelikle ölçüler belirlenir. Çünkü ölçüler büyüdükçe kullanılan malzeme de artacaktır. Dolayısıyla ödemeniz gereken tutar da yükselir.

Beylikdüzü çiğ köfte tabelası fiyatları, teknik özelliklerine de bağlıdır. Işıksız olarak üretilen tabelalar ışıklı tabelalara göre daha uygun maliyetlidir. Ancak ışıklı tabelalar gece gündüz dikkat çektiği için daha etkili reklam araçlarıdır. Sizlere en uygun çiğ köfteci tabelalarını şık, dayanıklı ve estetik şekilde üreterek en  kısa sürede teslim ediyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@protabela.com mail adresimizden yada 0 (554) 389 49 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
0 (554) 389 49 01 Whatsapp Destek