Beylikdüzü Hastane Tabelası

Hastanelerde kullanılan tabelalar da çok önemlidir. Hastanelerin dış mekanlarında farklı amaçlarla kullanılan ve özel olarak tasarlanan tabela modelleri bulunur. Hastane tabelalarının Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilen standartlara uygun olarak üretilmesi gerekir.  Firmamız daha önce ürettiği çok sayıda hastane tabelası olduğu için mevzuata uygun ölçülerde, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve dayanıklı hastane tabelaları üretmektedir.

Hastane tabelası üretimi yapan ekiplerimiz sizleri için farklı modeller de sunmaktadır. Hastanelerinizin dış bölümlerinde kullanacağınız tüm tabelaları hemen bizlerden satın alabilirsiniz. Hastane tabelalarının en önemli özelliklerinden biri görünür olmasıdır. Sizler için ürettiğimiz tabelalar görünür şekilde konumlandırılacak ve ayırt edici şekilde insanların dikkatini çekecek özelliktedir. Hastane tabelası seçimi için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Hastane Tabelası Fiyatları

Beylikdüzü ve çevresinde faaliyet gösteren hastaneleri için her türlü tabela ihtiyacı ekiplerimiz tarafından karşılanmaktadır. Ekiplerimiz sizler için özel olarak sipariş verilen tabelaları üretmektedir. Ayrıca üretim aşamasından sonra montaj konusunda da bizlerden destek alabilirsiniz. Tabela üretim aşamasından önce ücretsiz keşif hizmetleriniz de vardır.

Hastane tabelaları üretirken aynı zamanda yönlendirme tabelaları ve iç mekan tabelaları da üretiyoruz. Bir hastanede her türlü mekanda kullanılabilecek tabelalar için bize başvurabilirsiniz. üretim aşamasında kullandığımız tüm malzemeler dayanıklı ve sağlık koşullarına uygundur. Hastane ortamına uyum sağlayacak, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tabela modelleri için hemen bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Beylikdüzü Hastane Çatı Tabelası Fiyatları

Bir hastane tabelasının fiyatları hakkında bilgi almak için öncelikle bizi aramanız gerekmektedir. Çünkü tabelalarda kullanılacak teknoloji çok önemlidir. İç ve dış mekanlar için üretilen tabelaların üretim sürecinde bazı değişiklikler olacaktır. Ayrıca ölçüler de hastane çatı tabelası fiyatlarına etki etmektedir. Boyut arttıkça tabela fiyatları da yükselecektir.

Sizlerden hastane tabelaları için aldığımız ücrette tasarım, üretim, işçilik, malzeme ve montaj işin içine dahildir. Yani tabela için bedel ödedikten sonra ek bir ödeme karşınıza çıkmaz. Hastanede ana giriş tabelası, totem tabela, pilon tabelası, çatı tabelası ya da iç yönlendirme tabelaları satın alabilirsiniz. Hastanelerde her türlü tabela ihtiyacı için bize ulaşabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@protabela.com mail adresimizden yada 0 (554) 389 49 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
0 (554) 389 49 01 Whatsapp Destek