Beylikdüzü Pizzacı Tabelası

Pizza, ülkemizde son yıllarda oldukça gelişen bir yemek kültürüdür. Özellikle çalışma hayatında daha fazla vakit geçiren insanlar hızlı ve doyurucu bir yiyecek aradıklarında hemen pizza sipariş ederler. Bu yüzden pizzacılar da dikkat çekici reklam faaliyetlerinde bulunmalıdırlar. Bunun için öncelikle geleneksel reklam modellerinden biri olan tabelalardan işe başlamak gerekir.  Pizzacı tabelaları diğer gıda firmaları gibi yeşil renk ağırlıklı olmamaktadır.

Beylikdüzü Pizzacı Tabelası üretimi için bize ulaşabilirsiniz. Bizler daha çok doğallık yerine lezzet ve hızı önemli olduğunu düşünerek ateşi ve pişirmeyi anlatan renkleri tercih ediyoruz. Ayrıca yapılan araştırmalar parlak renklerin insanlar üzerinde açlık hissi uyandırdığını ortaya koymaktadır. İnsanlarda açlık hissi uyandırmak ve daha fazla dikkat çekmek için parlak renkte pizzacı tabelası tercih etmenizi öneriyoruz.

Beylikdüzü Pizzacı Tabelası Fiyatları

Pizza tabelaları genel olarak birbirine benzeyen yapıdadır. Bizler daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan yola çıkarak  sadece ve tek renk zemin üstünde parlak ışıklandırmalar barındıracak çalışmaları öneriyoruz. Ayrıca tasarımlar keskin kenarlı harfler ve pizzayı çağrıştıran simgelerle donatılmaktadır.

Pizza tabelası tasarlarken ayrıca gece de dikkat çekecek ışıklandırmalı modeller tercih edilmelidir. Bununla birlikte tabelalarınızı tasarlarken firma logosu da koyuyoruz. Hava karardığı zaman karanlık kısmın ortasında firma logosunun çıkmasını sağlayarak insanların dikkatini çekiyoruz ve kendilerini aç hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Beylikdüzü Pizza Tabelası tasarımı konusunda destek almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Pizza Tabelası Siparişi

Pizza tabelası tasarlamadan önce keşif hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz öncelikle yerinde inceleme yapıyor. Bu  keşif hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Sonrasında ihtiyacınız olan tabelanın boyutları belirleniyor.  Hemen sonrasında ise tasarım ekibimiz sürece dahil oluyor. 3 boyutlu ortamda sizler gösterilen tasarım onay aldıktan sonra üretim ekibimiz süreci devam ettiriyor.

Beylikdüzü Pizza Tabelası siparişinizin ardından üretim aşaması kısa süre içinde tamamlanıyor. Üretim aşaması sonrasında montaj ekibimiz devreye giriyor. Üretimini yaptığımı tabelanın montajını da yerinde profesyonel ekip üyelerimizle gerçekleştiriyoruz. Pizza tabelası siparişi için hemen bizimle iletişime geçebilir, fiyatlarımız hakkında ve üretim sürecimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@protabela.com mail adresimizden yada 0 (554) 389 49 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
0 (554) 389 49 01 Whatsapp Destek